webinář

Webinář ZEHNDER: Řízené větrání v RD s chlazením a ohřevem vzduchu novinkou ComfoClime.

Seminář je zařazen do celoživotního vzdělávání členů ČKAIT: 0,5 akreditační bod


22.4.2022 od 10:00 do 11:00
Live Stream
zdarma

■ Ať už jde o moderní individuálně stavěný nebo montovaný rodinný dům, jsou stále více žádanější větrací systémy s rekuperací tepla s ochlazováním a ohřevem vzduchu. Promyšlená kombinace větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q a tepelného výměníku Zehnder ComfoClime splňuje nejen nejvyšší standardy kvality a energetické účinnosti, ale zajišťuje novou kvalitu zdravého bydlení a pohodlí v celém domě.
■ Oblíbená větrací jednotka Zehnder ComfoAir Q se postará o stálý přísun čerstvého vzduchu. Škodliviny a nečistoty z venkovního vzduchu jsou zachytávány v jemných filtrech a výkonný entalpický výměník zajišťuje komfortní rekuperaci tepla, vlhkosti a chladu až z 95 %.
■ Nový tepelný výměník Zehnder ComfoClime ještě více zpříjemňuje vnitřní klima tím, že v létě ochlazuje a v zimě dohřívá vzduch, přiváděný do obytných prostor, energeticky účinným způsobem. Využívá k tomu 100% čerstvý vzduch, na rozdíl od klimatizačních jendotek, které jsou založeny na cirkulaci vzduchu. Díky nepřetržitému přísunu čerstvého vzduchu zůstává obsah CO2 nízký a vnitřní klima je tak zdravé a příjemné. Zehnder ComfoClime - představuje řešení Plug & Play, jednoduše se instaluje přímo na větrací jednotku, umožňuje inteligentní a snadné ovládání pomocí aplikace.
■ Součástí webináře jsou doporučení, jak používat větrací jednotku v jednotlivých ročních obdobích.

Přednášející:

Ing. Roman Šubrt


Organizační garant

AZ Promo
AZ Promo

Partneři projektu

Zehnder Group ČR.
Zehnder Group ČR.