webinář

Webinář ISOVER: Systémová řešení pro zateplení podkroví


19.4.2024 od 10:00 do 11:00
Live Stream
zdarma

Podkroví může sloužit nejen jako prostor pro sušení prádla či skladování nepotřebných věcí, ale i jako útulný podkrovní byt. Je ale potřeba dobře zateplit střechu, protože právě střechou uniká asi třetina tepla z obytných místností domu. V zimních měsících zde bývá příliš chladno a naopak v létě je pod střechou až nesnesitelné horko. Pokud střechu zaizolujete, vyhnete se teplotním výkyvům a navíc výrazně ušetříte za vytápění či chlazení.

Který systém vybrat, když si nechcete snížit výšku v obytném podkroví či i třeba v rámci rekonstrukce nechcete zateplovat zevnitř? Které zateplení lze provést i za nepříznivého počasí? Jak na izolování podlahy u nevyužívaného podkroví? Dále se dozvíte, k čemu slouží parobrzda a proč je důležité vybrat takovou, která umí reagovat na změny vlhkosti v konstrukci.

Prezentovat bude:
Lukáš Kostka, Produktový manažer
Tomáš Pirkl, Vedoucí produktového managementu


Program

10:00 - 11:00

POZOR ZMĚNA!

Z důvodu nemoci změna termínu vysílání premiéry webináře ISOVER: Systémová řešení pro zateplení podkroví. Webinář „Systémová řešení pro zateplení podkroví“ proběhne 30.8.2024 od 10 hod. V pátek 19.4.2024 vysíláme reprízu webináře „Jak na zateplení podkroví?“

Organizační garant

AZ Promo
AZ Promo

Partneři projektu

PROFIspeciál ke stažení ZDARMA
PROFIspeciál ke stažení ZDARMA
Isover
Isover