webinář

Webinář HELUZ: Stawebnice – předávání informací (budoucím) stavebním profesionálům


8.10.2021 od 10:00 do 11:00
Live Stream
zdarma

Jak správně navrhnout a postavit dům? Jak dosáhnout nízkoenergetické výstavby? Jak na BIM? Jak si otestovat znalosti? Masově použitelná virtuální realita? Jak tyto věci získat kompletně na jednom místě?
To lze díky unikátnímu partnerskému projektu Stawebnice. Ukážeme si, jaký obecně prospěšný projekt inicioval přední český výrobce HELUZ podpořený významnými partnery. Ukážeme si, že i stavařina se nechá vykládat líbivou formou. Dotkneme se témat vzdělávání na středních průmyslových a učňovských školách. Představíme si projekt Stawebnice, ukážeme si dostupnou virtuální realitu. Projdeme si témata, která ocení jak studenti, tak učitelé či projektanti (zděné stavby v souvislostech, BIM a jak na něj v praxi, energetická náročnost budov, virtuální realita, testování znalostí, předávání vlastních informací).
Stawebnice je vzdělávací projekt pro předávání aktuálních informací jak současným tak i budoucím stavebním profesionálům.
Projekt vznikl za podpory těchto partnerů: HELUZ, SULKO, BRAMAC, VELUX, SCHIEDEL, MAXIT, CEGRA, ČAS a je otevřen dalším partnerům, kteří chtějí podporovat budoucnost českého stavebnictví.
Projekt Stawebnice představí: Ing. Kristýna Richterová a Ing. Pavel Heinrich


Hlavní partner projektu

Heluz
Heluz

Organizační garant

AZ Promo
AZ Promo